Спасибо вам!!!

Опубликовано в Новости

123

Tänases kriisiolukorras soovib Keemikute Ametiühing tänada kõiki töötajaid!!!!

В нынешней эпидемиологической ситуации Профсоюз Химиков выражает всем работникам слова благодарности!!!!!

Loomulikult suured tänud meditsiini personali, kes teevad tööd eesliinil, päästes inimelusi.Samuti kaupluste müüatele, aapteekritele ja proviisoritele, kes on tööl selleks, et meil teiega oleks olemas kõige vajalikum. Trantspordisektori töötajaid, kes veavad kaupu ja trantspordivad inimesi tööle ja koju. Politseinike ja päästetöötajaid, kes meid kaitsevad.

Eraldi soovime tänada kõike tööstuses töötavaid töölisi – neil ei ole võimalik kaugtööle üle minna ja kõik korraga ei saa ka puhkusele minna, sest need on ettevõtete töölised, kus tööprotsess ei peatu!

Tänu neile inimestele on meil toit laual ja kodudes vesi, soojus ja elekter!

Täname ka teiste erialade töötajaid- kelle panus on vajalik ühiskonnale ja riigile.

Loomulikult ei kesta tänane olukord lõpmatuseni ja me saame koos sellest kriisist võitu.

Hetkel peab aga iga inimene olema tähelepanelik, täitma valitsuse ja ametkondade juhiseid, kuulama meditsiinitöötajate soovitusi ning hoida ennas, oma lähedasi ja kaaskodanike.

Конечно, персоналу медицинских учреждений, которые сейчас трудятся на передовой, спасая людей. Работникам магазинов и аптек, которые дают возможность приобрести необходимые товары. Работникам транспортного сектора, которые доставляют работников на рабочие места и перевозят грузы. Спасателям и полицейским, которые защищают нас.

Отдельное спасибо работникам промышленных предприятий – они просто не могут уйти на удаленную работу и не могут все уйти в отпуск, т.к. это предприятия с непрерывным производством!

Благодаря им в наших магазинах есть продукты, в домах есть вода, свет и тепло!

Спасибо сотрудникам других сфер - важных для страны и общества.

Конечно, ситуация не будет бесконечной, и мы все преодолеем этот кризис.

А сейчас каждый человек просто должен быть внимательным к требованиям властей и рекомендациям медицинских работников, беречь свое здоровье и своих близких.

 

Юлия Леонтьева

Председатель профсоюза Химиков